Інформація

Вступ

Дивлячись конкретно на німецькомовний ринок, очевидно, що деякі товари чи послуги з України часто не є представлені та не є легкодоступні. Але ми, з хамосу, переконані, що існує багато ділового та ринкового потенціалу для різних товарів та/ або послуг з України.

Тому ми хочемо підтримати вас розмістити ваш український товар(и) або послугу на німецькому, австрійському та/ або швейцарському ринку (включаючи ліхтенштейнський). Ми не можемо на 100% гарантувати, що ви успішно знайдете ринки, але ми можемо запевнити вас, що ми охочі важко працювати над тим, щоб зробити все можливим і отримати доступ до ринку для вашого бізнесу.

Про нашу роботу та послуги

Загалом, ми – комерційне агентство, яке займається німецькомовним ринком, і це у взаємодії з країнами Центральної та Східної Європи. Іншими словами, якщо ви займаєтесь бізнесом з України і якщо у вас є товар або послуга, які ви хотіли б принести на німецький, австрійський, швейцарський та/ або ліхтенштейнський ринок, тоді ми є вашим відповідним партнером і посередником, який може підтримати вас, щоб забезпечити вихід вашого ринку на німецькомовний ринок.

Ми маємо доступ до різних каналів поширення, таких як: електронна комерція, роздрібна торгівля, оптова торгівля, соціальні мережі тощо, щоб охопити клієнтів та покупців для вашого продукту чи послуги. Як пов’язана послуга, ми можемо навіть надати вам наш власний інтернет-ринок (платформа електронного магазину). Фактично, цей інтернет-ринок – це просто місце для вас, щоб швидко отримати доступ до нових клієнтів, і це не тільки, але особливо з німецькомовного світу. Інші супутні послуги, які ми пропонуємо, можуть зосередитись на створенні соціальних мереж німецькою мовою, покращенні ваших зв’язків із громадськістю, зборі необхідної інформації тощо.

Прейскурант

Для нашої основної послуги, орієнтованої на забезпечення виходу на ринок товарів та послуг, ми працюємо на основі успіху. Це означає, що ми починаємо стягувати з вас плату лише тоді, коли ми зможемо успішно розмістити ваш товар/ послугу на ринку або укласти угоду між вами та клієнтом (компанією). Для деяких інших супутніх послуг ми припускаємо, що будуть певні витрати, але це залежить від вашого спеціального запиту.

Отже, не тільки, але ми дуже підходимо для стартапів, малих та середніх компаній з керованими та меншими бюджетами. Будь ласка, зв’яжіться з нами для отримання подальшої інформації.

Додаткова інформація

На нашому веб-сайті ви можете знайти ще деякі відомості, але ці відомості наразі доступні лише англійською мовою. Якщо у вас виникли додаткові запитання, будь ласка, зв’яжіться з нами. Найкращий спосіб зв’язатися з нами – електронною поштою, контактною формою або телефоном (можливий безкоштовний дзвінок через Whatsapp або Viber). Якщо ви віддаєте перевагу Skype або Zoom, жодних проблем, тоді просто дайте нам знати.

Якщо ви хочете зв’язатися з нами своєю рідною мовою, то, будь ласка, скористайтеся контактною формою нижче або напишіть нам електронний лист. Наша україномовна людина зв’яжеться з вами якнайшвидше. Тож, не соромтеся поговорити з нами та дозвольте нам співпрацювати, щоб знайти найкращий шлях для вашого бізнесу, аби отримати доступ до німецькомовного ринку!

Контакт

Подзвоніть нам

+41 (0) 79 457 18 10

Eлектронна пошта

info@hamoso.com

Подзвоніть нам

+41 (0) 79 457 18 10

Контактна Форма

Надішліть

Соціальні мережі

InstagramPinterest