Informácie

Úvod

Ak sa pozrieme na nemecky hovoriaci trh, je zrejmé, že niektoré výrobky alebo služby zo Slovenska nie sú často zastúpené a na tomto trhu chýbajú. Lenže my v Hamoso sme presvedčení, že existuje veľa obchodného a trhového potenciálu pre rôzne výrobky a / alebo služby zo Slovenska na nemecky hovoriacich trhoch.

Preto Vás radi podporíme pri umiestňovaní Vašich slovenských výrobkov alebo služieb na nemecký, rakúsky a / alebo švajčiarsky trh (vrátane Lichtenštajnska). Nemôžeme stopercentne zaručiť, že budete pri vstupe na tento trh úspešní, ale môžeme Vás ubezpečiť, že sme odhodlaní usilovne pracovať na tom, aby sme získali a umožnili prístup na trh pre Váš biznis.

O našej práci a službách

Sme obchodná agentúra, ktorá sa zaoberá nemecky hovoriacim trhom, a to v interakcii s krajinami strednej, východnej a juhovýchodnej Európy. Inými slovami, ak podnikáte zo Slovenska a máte produkt alebo službu, ktorú by ste chceli dostať na nemecký, rakúsky, švajčiarsky a / alebo lichtenštajnský trh, potom sme pre Vás vhodným partnerom a sprostredkovateľom, ktorý Vám môže poskytnúť podporu pri zabezpečení vstupu na trh nemecky hovoriacich krajín.

Máme prístup k rôznym distribučným kanálom, ako je elektronický obchod, maloobchod, veľkoobchod, sociálne médiá atď., aby sme oslovili zákazníkov a kupujúcich Vášho produktu alebo služby. Ako súvisiacu službu Vám môžeme dokonca poskytnúť vlastné online trhovisko (platforma e-shopu). V skutočnosti je toto online trhovisko miestom, kde môžete rýchlo získať prístup k novým zákazníkom, a to nielen, ale najmä z nemecky hovoriacich krajín. Ďalšie súvisiace služby, ktoré ponúkame, sa zameriavajú na založenie sociálnych médií v nemčine, zlepšenie vzťahov s verejnosťou, zhromažďovanie potrebných informácií atď.

Stanovenie ceny

Pri našej hlavnej službe zameranej na zabezpečenie vstupu produktov a služieb na trh pracujeme na základe úspechu. To znamená, že Vám začneme účtovať poplatky iba vtedy, keď môžeme úspešne umiestniť Váš produkt / službu na trh alebo uzavrieť dohodu medzi Vami a zákazníkom (spoločnosťou).Pri niektorých ďalších súvisiacich službách, ktoré ponúkame, vzniknú konkrétne náklady, ale to však už záleží na Vašej špecifickej požiadavke.

A preto sú naše služby takisto veľmi vhodné pre začínajúce alebo malé a stredné podniky s menšími rozpočtami. Prosím, kontaktujte nás pre ďalšie informácie.

Ďalšie informácie

Na našej webovej stránke nájdete ďalšie informácie, ale tieto informácie sú momentálne k dispozícii iba v angličtine. Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás. Najlepším spôsobom, ako sa s nami spojiť, je e-mail, kontaktný formulár alebo telefón (je možné bezplatný hovor cez Whatsapp alebo Viber). Ak dávate prednosť technológii Skype alebo Zoom, žiadny problém, dajte nám vedieť.

Ak nás chcete kontaktovať vo svojom materinskom jazyku, použite, prosím, nasledujúci kontaktný formulár alebo nám napíšte e-mail. Náš slovensky hovoriaci kolega sa Vám ozve čo najskôr. Takže neváhajte, spojte sa s nami a dajte nám možnosť, aby sme našli čo najlepší spôsob, ako dostať Vašu firmu na nemecky hovoriace trhy!

Kontakt

Zavolajte nám

+41 (0) 79 457 18 10

E-Mail

info@hamoso.com

Zavolajte nám

+41 (0) 79 457 18 10

Kontaktní formulář

Odoslať

Sociálne médiá

InstagramPinterest